Carbonado

Marka aluminiowych felg oraz przeznaczonych do nich akcesoriów montażowych. Od momentu swojego utworzenia w 2010 roku odnosi sukcesy i utrzymuje wysoką pozycję na rynku. Najwyższe standardy jakości i stale powiększające się grono zadowolonych klientów decydują o sukcesie marki CARBONADO i potwierdzają, że nasze produkty są doskonałym wyborem.

Bezkompromisowa jakość

Bezkompromisowa jakość i troska o detale na każdym etapie tworzenia produktu – od koncepcji poprzez projekt, produkcję, aż po sposób dostawy to nasze najważniejsze priorytety. Wykorzystywanie innowacyjnych technologii, wyselekcjonowane materiały, rygorystyczna kontrola jakości to fundamenty, na których opieramy rozwój marki CARBONADO.

Ekskluzywny design

Niemniej ważna jest kwestia wzornictwa. Tutaj także nie uznajemy kompromisów, czego rezultatem jest niezwykle atrakcyjny, przykuwający uwagę wygląd felg. Z jednej strony opiera się na klasycznych wzorach, a z drugiej podąża za najnowszymi trendami. Ponadczasowa elegancja i nowatorski styl to cechy wyróżniające ekskluzywny design felg CARBONADO.

Certyfikaty jakości

Najwyższe standardy produkcyjne potwierdzone są przez liczne certyfikaty. W ramach dostosowania do wymogów krajowych nasze felgi uzyskały pozytywny wynik badania przeprowadzonego w Przemysłowym Instytucie Motoryzacji. Uprawnia to nas do stosowania na felgach CARBONADO znaku zgodności PIMOT oraz zastrzeżonego znaku bezpieczeństwa B28. Użytkownik otrzymuje tym samym gwarancję niezawodnego i bezpiecznego w eksploatacji wyrobu.

TPMS Ready

Felgi CARBONADO są zaprojektowane tak, aby zapewnić montaż praktycznie każdego systemu TPMS opartego o czujniki ciśnienia, pochodzącego od wiodących producentów. TPMS, czyli system monitorowania powietrza w ogumieniu, przesyła informacje o ciśnieniu drogą radiową z czujników umieszczonych wewnątrz kół do komputera pokładowego. Umożliwia to kierowcy zareagowanie w czasie rzeczywistym na spadek ciśnienia w kole, co poprawia bezpieczeństwo i ekonomię jazdy.

Akcesoria do kół

Linia akcesoriów do mocowania kół stanowi doskonałe uzupełnienie dla oferty felg CARBONADO. Są to śruby i nakrętki mocujące, zabezpieczające oraz pierścienie centrujące. Dzięki produkcji w ramach jednej marki, klienci otrzymują zestawy idealnie dopasowane pod względem parametrów technicznych. Akcesoria CARBONADO produkowane są m.in. w takich krajach jak Niemcy, Włochy czy Polska i spełniają najsurowsze wymagania jakościowe.

Dystrybucja

Marka CARBONADO jest rozpoznawalna zarówno w kraju, jak i za granicą, a liczba zadowolonych użytkowników stale rośnie. Staramy się, aby produkty sygnowane marką CARBONADO, zawsze docierały do odbiorców detalicznych i hurtowych szybko i na czas. Możliwe jest to dzięki przemyślanej logistyce i różnorodnym kanałom dystrybucji i obsługi klienta.